Natječaj za edukaciju o pisanju projekata

Objavljeno 06.11.2013.
Udruga za promicanje projektne kulture "EU klub" raspisala je natječaj za edukaciju studenata Sveučilišta u Rijeci i mladih „Nauči, napiši, ostvari!“. Cilj edukacije je povećati znanje i stručnost studenata i mladih iz područja pisanja i provedbe (EU) projekata. Rok za podnošenje prijava jest 12.11.2013. u 23:59 sati.

Edukacija će se provoditi tijekom studenoga i prosinca 2013. godine u prostorima Centra tehničke kulture Rijeka.
Tekst natječaja u kojem možete pročitati detaljnije informacije o projektu i načinu prijave dostupan je na mrežnim stranicama EU kluba.

Edukacija je za polaznike u potpunosti besplatna, zahvaljujući financijskoj potpori Grada Rijeke i Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci.