Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Povjerenstvo za izbor pročelnika Odjela za fiziku

Odluka o imenovanju Povjerenstva za izbor pročelnika Odjela za fiziku.

Na 35. sjednici Vijeća Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci održanoj 23. rujna 2011. godine, a u skladu s člankom 18. Pravilnika Odjela za fiziku, Vijeće donosi Odluku o imenovanju Povjerenstva za izbor pročelnika Odjela za fiziku koju možete preuzeti ovdje.