Metodička praksa iz fizike

Semestar: ljetni
Status predmeta: obvezatan
ECTS: 3

Hospitiranje studenata u osnovnoj i srednjoj školi. Upoznavanje školske dokumentacije i života škole. Izvođenje ocjenskog nastavnog sata u osnovnoj i srednjoj školi.

Krsnik, R., Suvremene ideje u metodici nastave fizike, Školska knjiga, Zagreb, 2008.
Jurdana-Šepić R., Milotić B., Metodički pokusi iz fizike, Čarolija eksperimentiranja,
Filozofski fakultet u Rijeci, Rijeka, 2001.
Udžbenici fizike za određenu obrazovnu razinu.
Priručnici za nastavnike