Školska praksa iz filozofije

Status predmeta: obvezatan
ECTS: 3

Izvedbeni program:  .pdf

Ukupno se 15 radnih dana u semestru predviđa za  boravak u školama vježbaonicama. Sadržaj metodičke prakse predviđa: upoznavanje sa školama vježbaonicama i mentorima, određeni broj sati hospitacije, dvije metodičke vježbe pripremanja i održavanja nastavnog sata iz filozofije, logike ili etike u srednjoj školi.

Obvezna literatura
Za metodičke vježbe studenti koriste aktualnu srednjoškolsku udžbeničku literaturu kao i literaturu za kolegij Metodika nastave filozofije.