Primjena hipermedije u obrazovanju II

Semestar: ljetni
Status predmeta: obvezatan
ECTS: 4

Proces izrade hipermedijske programske potpore za učenje. Usporedba razvoja neumreženih hipermedijskih sustava za učenje i hipermedijskih sustava na mreži. Faze razvoja hipermedijske programske potpore za učenje.
Osnovna pravila dizajna hipermedijske programske potpore za učenje. Dizajn informacija,
dizajn sučelja i dizajn navigacije.
Uloga i vrste provjera znanja kod hipermedijske programske potpore za učenje.
Implementacija testova za samoprovjeru znanja.
Uloga i vrste komunikacije kod hipermedijske programske potpore za učenje, implementacija asinkrone komunikacije.

1. Izrada coursewarea,AHyCo portal, http://ahyco.ffri.hr/portal/Glavna.aspx?IDKategorije=9&IDNadKategorije=1/ (19.1.2011.)
2. Online skripta s predavanjima