Metodička praksa iz matematike I

Status predmeta: obvezatan
ECTS: 3

Opis predmeta:  .pdf

Planiranje i organizacija nastave matematike u osnovnoj i srednjim školama (tipovi nastavnih sati, učenička i nastavnička literatura, nastavna sredstva i pomagala, priprema z anastavni sat). Metodike nastave matematike pojedinih sadržaja u osnovnoj i srednjoj školi. Rad u vježbaonicama.

1. aktualni udžbenici iz matematike o osnovnim i srednjim školama i odgovarajući priručnici za učitelje;
2. literatura dostupna u okviru e-biblioteke na kolegiju.