Studentske vijesti

Brucošijada Sveučilišnih odjela

Objavljeno 13.11.2016.
Dragi brucoši i ostali studenti Odjela za fiziku,

Pozivamo Vas na Brucošijadu četiri sveučilišna odjela  - Odjela za fiziku, Odjela za matematiku, Odjela za informatiku i Odjela za biotehnologiju!  smiley

Brucošijada će se održati  25. studenog (petak) u klubu Nina2 u 22:00 h.  Nadamo se da ćete nam se pridružiti u što većem broju i zabaviti sa studentima  svih sveučilišnih odjela!

Event na Facebooku: Brucošijada sveučilišnih odjela Rijeka

Vidimo se!