Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Studentske vijesti

Natječaj za dodjelu stručne prakse u inozemstvu

Objavljeno 16.11.2016.
Poštovani studenti,

Udruga IAESTE (The International Association for Exchange of Students for Technical Experience) je raspisala natječaj za dodjelu stručne prakse u inozemstvu.

Natječaj je otvoren do 18.11.2016., a više informacija o udruzi i načinu prijave možete pronaći na web stranici IAESTE, ili slanjem maila Lokalnom odboru rijeka-outgoing@iaeste.hr .

Sretno svima koji se namjeravaju prijavit!