Studentske vijesti

Humanitarna utrka Wings For Life

Objavljeno 10.02.2017.
Dragi studenti,

Otvorene su prijave za humanitarnu utrku Wings For Life koja će se održati 7. svibnja 2017.

Ove godine po prvi put svi studenti Sveučilišta u Rijeci imaju mogućnost sudjelovanja. Prijevoz do Zadra je besplatan, a startnina je 100 kn. Stopostotna vrijednost iznosa startnine namijenjena je zakladi Wings for Life, koja financira istraživanja leđne moždine. Prvi krug prijava traje do 1.3.2017. Koordinator za prijavu studenata matematike, fizike i informatike jest Ante Jurjević (mail: ante.jurjevic@student.uniri.hr) pa se svi zainteresirani javljaju njemu.