Studentske vijesti

Humanitarna akcija "Zajedno do vrha"

Objavljeno 02.05.2017.
Dragi studenti,

U sklopu projekta studenata Učiteljskog fakulteta u RIjeci pozivamo Vas na sudjelovanje u izletu humanitarnog karaktera.

Zajedno do vrha je izlet humanitarnog karaktera, a cilj mu je potaknuti druženje s djecom iz dječjih domova po principu da svaki student ima prijatelja iz dječjeg doma --> 1 dijete=1 student!
Izlet se organizira 13.5 u Kuterevo i na Zavižan. Osigurano je: besplatan prijevoz, ulaznice za Utočište i NP Sjeverni Velebit te lunch-paket za svakog sudionika.
Broj mjesta je ograničen. Prijave se vrše do 10.5 na mailzajednodovrhaa@gmail.com .

Dodatne informacije: Facebook grupa: Zajedno do vrha ili na mail: zajednodovrhaa@gmail.com