Studentske vijesti

Razmjena mladih u organizaciji udruge "PaRiter"

Objavljeno 4.7.2017.
Dragi studenti,

Udruga za ljudska prava i građansku participaciju "PaRiter" poziva mlade osobe da sudjeluju na razmjeni mladih „Rodno osjetljivo novinarstvo i izvještavanje – promoviranje promjene za rodnu ravnopravnost“ koja će se održati od 20.07. do 27.07.2017. u mjestu Sajan u Srbiji.
Traže se četiri sudionika/ce (od 18 do 30 godina) i jedna osoba koja će biti teamleader (može biti starija od 30 god). Udruga PaRiter je partner na Erasmus+ projektu „Rodno osjetljivo novinarstvo i izvještavanje – promoviranje promjene za rodnu ravnopravnost“ s organizacijama iz Srbije, Estonije, Italije, Češke, Makedonije i Bugarske. Na razmjeni će sudjelovati i drugi mladi iz ovih zemalja.
Troškovi sudjelovanja, puta, hrane i smještaja su pokriveni, a radni jezik razmjene je engleski.
Ispunjenu prijavnicu pošaljite na
udrugapariter@gmail.com s naslovom „Youth exchange-Gender Sensitive Journalism and Reporting“.

Više informacija i prijavnica nalaze se na linku:http://www.pariter.hr/?p=4182