Studentske vijesti

Druženje s brucošima

Objavljeno 4.10.2017.
 Dragi kolege,

Studentski zbor Odjela za fiziku organizira druženje s brucošima u dnevnom boravku Odjela za fiziku u srijedu 11. listopada 2017. s početkom u 18:00.

Druženje s brucošima organizira se s namjerom boljeg upoznavanja novih studenata sa studiranjem na Odjelu za fiziku, međusobnog upoznavanja brucoša te ostalih studenata viših godina i naravno, s ciljem veselog druženja. wink

Pozvani su svi brucoši i ostali studenti Odjela za fiziku, te vas s veseljem očekujemo uz grickalice i pića, a nakon druženja u dnevnom boravku upućujemo se u caffe bar Kvarnerić gdje će povodom našeg dolaska biti i akcija na piće.