Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Studentske vijesti

Brucošijada Sveučilišnih Odjela 2017.

Objavljeno 19.11.2017.
Dragi brucoši,

Pozivamo Vas i ostale studente Odjela za fiziku na Brucošijadu četiri sveučilišna odjela!

Brucošijada će se održati 25. studenog (subota) u klubu Bačva u 22:00 h. Nadamo se da ćete nam se pridružiti u što većem broju i zabaviti sa studentima svih sveučilišnih odjela!

Više informacija o Brucošijadi možete dobiti na Facebook eventu.

Vidimo se! smiley