HRZZ projekt

Fotografski natječaj

Objavljeno 05.02.2018.
Dragi studenti,

Jeste li znali da se 11. veljače obilježava Međunarodni dan žena i djevojaka u znanosti? smiley

Povodom tog događaja Ured za znanost Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci poziva sve Vas zainteresirane da putem fotografije i kratkog opisa rada i dosadašnjih postignuća (do 100 riječi) prikažete ženu ili djevojku koja Vas inspirira svojim radom i trudom na Sveučilištu.

Subjekti fotografije (osobe na fotografijama) moraju biti osobe koje studiraju ili rade na Sveučilištu u Rijeci.

Rok za prijavu je 25. veljače 2018., a više informacija o natječaju možete dobiti na linku.