Studentske vijesti

STEM stipendije

Objavljeno 11.2.2018.
Dragi studenti,

obavještavamo Vas kako su se danas pomaknule rang-liste studenata koji su ostvarili pravo na STEM stipendiju.
Rang-liste objavljene su na sljedećoj poveznici: https://stemstipendije.mzo.hr. Putem Vaše jedinstvene identifikacijske oznake možete provjeriti svoje mjesto na rang-listi.

Ukoliko student koji je ostvario pravo na državnu STEM stipendiju želi prihvatiti stipendiju, mora najkasnije do 16. veljače do 12.00 h označiti izjave koje prethode prihvaćanju Uvjeta stipendiranja te upisati svoj IBAN žiro-računa. Prihvaćanje Uvjeta stipendiranja smatra se činom sklapanja ugovora.

Ukoliko u navedenom roku student ne prihvati Uvjete stipendiranja, smatrat će se da ne prihvaća državnu stipendiju.

Sretno smiley