Studentske vijesti

ERASMUS Natječaji

Objavljeno 4.3.2018
Dragi studenti,

Sveučilište u Rijeci 1. ožujka 2018. raspisuje sljedeće natječaje za mobilnost u okviru programa Erasmus:

- Natječaj za mobilnost studenata (studijski boravak) na inozemnim visokoškolskim ustanovama u zimskom semestru, ljetnom semestru  ili cijeloj akademskoj godini 2018./2019.
- Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. godini 2018./2019.

Rok za prijavu studenata je 3. travnja 2018.
Rok za prijavu osoblja je 20. travnja 2018.

Detaljne informacije o Erasmus programu, tekstovi natječaja i prijavni obrasci objavljeni su na mrežnim stranicama Sveučilišta pod rubrikom Međunarodna suradnja, Erasmus.