Studentske vijesti

Susret rektorice sa studentima

Objavljeno 13.10.2018.
Dragi studenti,

U četvrtak, 18. listopada s početkom u 12 sati u povodu početka nove akademske godine organizira se susret rektorice prof. dr. sc. Snježane Prijić - Samaržija sa studentima Sveučilišta u Rijeci koje će se održati u dvorani Akvarij na Sveučilišnom Kampusu na Trsatu.

U prvom dijelu rektorica Prijić- Samaržija održat će kraće predavanje studentima koje će biti fokusirano na vrijednosti koje promiče Sveučilište u Rijeci, te ulozi studenata, ali i o mnogim izazovima s kojima se trenutno susreće ukupno društvo, čiji su studenti posebno važan dio populacije.
U drugome dijelu susreta u Akvariju vrijeme je rezervirano za razgovor rektorice Prijić Samaržija sa studentima.
Skupom koji se odvija u suorganizaciji Sveučilišta u Rijeci i Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci moderirat će Pegi Pavletić, novoizabrana predsjednica SZSUR-a.