Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, svibanj 2019.

HRZZ projekt

Studentske vijesti

Natječaj za dodjelu studentskih kredita u akademskoj godini 2018./2019.

Objavljeno 26.11.2018.
Dragi studenti,

Sveučilište u Rijeci raspisalo je Javni natječaj za dodjelu studentskih kredita za akademsku godinu 2018./2019. Javni natječaj otvoren je neograničeno od dana objave.

Odluka o raspisivanju Javnog natječaja za dodjelu studentskih kredita za akademsku godinu 2018./2019.

Javni natječaj za dodjelu studentskih kredita za akademsku godinu 2018./2019.

Obrazac prijave za dodjelu studentskog kredita i Pravilnik o kreditiranju studenata Sveučilišta u Rijeci nalaze se na mrežnim stranicama Sveučilišta u Rijeci.