Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, svibanj 2019.

HRZZ projekt

Studentske vijesti

Natječaj Studentskog kulturnog centra

Objavljeno 7.1.2019.
Dragi studenti,

Otvoren je natječaj Studentskog kulturnog centra za financiranje studentskih projekata iz kulture i umjetnosti u 2019. godini. Prijave, koje se vrše ispunjavanjem obrazaca koji se nalaze na mrežnoj stranici SKC-a (www.skc.uniri.hr), zaprimaju se do 31. siječnja 2019. putem e-pošte na skc@uniri.hr.

Na natječaj se mogu prijaviti studentice i studenti Sveučilišta u Rijeci ili studentske udruge upisane u Registar studentskih udruga i drugih organizacija na Sveučilištu u Rijeci.

Više detalja o natječaju možete pronaći ovdje ili na mrežnim i Facebook stranicama.