Studentske vijesti

Natječaji za dodjelu rektorovih nagrada

Objavljeno 9.3.2015.
Poštovani,

obavještavamo vas da su na mrežnim stranicama Sveučilišta u Rijeci objavljena četiri natječaja za dodjelu rektorovih nagrada studentima Sveučilišta u Rijeci.

Rok podnošenja prijava je do  31. ožujka 2015. godine, a tekstovi natječaja nalaze se u privitku.
Prijave se podnose online, putem Share Point portala gdje se nalaze upute za prijavitelje na natječaje i popratni obrasci.
Radi dodjele elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr (e-adresa je povezana s uniri korisničkim imenom) koji je potreban za pristup SP portalu, molimo studente da se prilikom dodjele identiteta obrate kontakt osobi na svojoj sastavnici (popis u privitku).

Molimo vas da natječaje objavite na mrežnim stranicama vašeg visokog učilišta.

Poveznica:   http://www.uniri.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=4824%3Araspisani-nateaji-za-dodjelu-rektorovih-nagrada&catid=26%3Anovosti&Itemid=12&lang=hr

S poštovanjem,

Centar za studije