Studentske vijesti

Projekt popularizacije fizike u osnovnim i srednjim školama

Objavljeno 28.10.2015.
Poštovani studenti,

Studentski Zbor Odjela za Fiziku od ove godine pokreće novi projekt u koji se mogu priključiti svi zainteresirani. Naime, radi se o suradnji između Odjela i osnovnih i srednjih škola u Rijeci tokom koje bi naši studenti, tj. vi posjećivali škole te u sklopu sata fizike održali kratko predavanje na temu koju sami odaberete.

Predavanja bi trebala trajati 15 minuta, tokom kojih možete učenicima prikazati i neki pokus, a vaša aktivnost bila bi nagrađena ECTS bodovima u sklopu nekog od kolegija koje slušate. Detaljnije informacije biti će definirane tek kada vidimo koliko vas je ozbiljno zainteresirano za projekt, pa vas molim da se mailom javite meni ili prof. Velimiru Labincu.

marina.bakaric@uniri.hr
vlabinac@phy.uniri.hr