Studentske vijesti

Natječaji za stipendije

Objavljeno 26.11.2015.
Poštovani,

Obavještavamo vas da su na mrežnim stranicama Sveučilišta u Rijeci objavljena četiri natječaja za dodjelu stipendija redovitim studentima Sveučilišta u Rijeci.

Prijave se podnose *online*, putem *SharePoint* portala gdje se nalaze i upute za prijavitelje na natječaje i popratni obrasci.

Radi dodjele elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr (e-adresa je povezana s uniri korisničkim imenom) koji je potreban za pristup SP portalu, molimo studenete da se prilikom dodjele identiteta obrate kontakt osobi na svojoj sastavnici (popis u privitku).

Online prijavu na natječaj za stipendije, upotpunjenu kompletnom dokumentacijom, studentice i studenti obvezni su obaviti najkasnije do 7. prosinca 2015. do 15.00 sati.

Više informacija o pojedinim stipendijama, kao i o načinu prijave, potražite ovdje.