Studentske vijesti

Razmjena mladih

Objavljeno 4.7.2017.
Dragi studenti,

Udruga za ljudska prava i građansku participaciju "PaRiter" poziva mlade osobe da sudjeluju na razmjeni mladih „Rodno osjetljivo novinarstvo i izvještavanje – promoviranje promjene za rodnu ravnopravnost“ koja će se održati od 20.07. do 27.07.2017. u mjestu Sajan u Srbiji.

Traže se četiri sudionika/ce (od 18 do 30 godina) i jedna osoba koja će biti teamleader (može biti starija od 30 god).

Udruga PaRiter je partner na Erasmus+ projektu „Rodno osjetljivo novinarstvo i izvještavanje – promoviranje promjene za rodnu ravnopravnost“ s organizacijama iz Srbije, Estonije, Italije, Češke, Makedonije i Bugarske. Na razmjeni će sudjelovati i drugi mladi iz ovih zemalja.

Troškovi sudjelovanja, puta, hrane i smještaja su pokriveni, a radni jezik razmjene je engleski. Ispunjenu prijavnicu pošaljite na udrugapariter@gmail.com s naslovom „Youth exchange-Gender Sensitive Journalism and Reporting“ !

Više informacija i prijavnica nalaze se na linku: