Studentske vijesti

Humanitarna akcija "Zajedno do vrha"

Objavljeno 02.05.2017.
Poštovani studenti,

U projektu studenata učiteljskog fakulteta studenti svih sastavnica pozvani su na sudjelovanju u izletu humanitarnog karaktera.

Zajedno do vrha je izlet humanitarnog karaktera, a cilj mu je potaknuti druženje s djecom iz dječjih domova po principu da svaki student ima prijatelja iz dječjeg doma --> 1 dijete=1 student!
Izlet se organizira 13.5 u Kuterevo i na Zavižan.
Osiguran je besplatan prijevoz, ulaznice za Utočište i NP Sjeverni Velebit te lunch paket za svakog sudionika. Prijave se vrše do 10.5.na mail: zajednodovrhaa@gmail.com. Broj mjesta je ograničen

Dodatne informacije: Facebook grupa: Zajedno do vrha ili na e-mail: zajednodovrhaa@gmail.com.