Studentske vijesti

Inicijativa mladih INCORE

Objavljeno 30.4.2019.
Dragi studenti,

Udruga PaRiter poziva mlade od 18 do 30 godina koji žele razbiti tabue o seksualnosti, dobiti znanstveno utemeljene informacije te informirati svoje vršnjake o ovoj temi da se pridruže Erasmus+ inicijativi mladih "INCORE - Informed, conscientious & responsible".

Prva aktivnost je trening u Rijeci (5 dana + 2 dana za putovanje) koji će se održati od 01.07. do 07.07.2019. godine, gdje će se učiti o odnosima u vezama, rodnim identitetima, seksualnoj orijentaciji, rodnoj ravnopravnosti, prevenciji nasilja u vezama, prevenciji spolno prenosivih bolesti i sličnim temama u internacionalnom okruženju. Svi troškovi su pokriveni.

Nakon treninga sudionike/ice očekuju 4 online edukacije, kratko istraživanje i izrada infografika. U inicijativi sudjeluju mladi iz Španjolske, Italije i Hrvatske.

Rok prijave je 10.05.2019.

Više informacija nalazi se na linku.

Udruga za ljudska prava i građansku participaciju "PaRiter"