Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Akcija darivanja krvi, studeni 2016.

Objavljeno 13.11.2016.
Odsjek darivatelja krvi Gradskog društva Crvenog križa Rijeka i „Klub 25“ (Klub mladih darivatelja krvi) organiziraju četvrtu ovogodišnju akciju darivanja krvi namijenjenu studentima i profesorima Sveučilišta u Rijeci. Akcija će se održati u srijedu 16. studenog 2016. godine u vremenu od 11 do 15 sati u prostoru Studentskog restorana Kampus („Akvarij“ prizemno).

Cjelovitu informaciju o ovom događaju možete preuzeti ovdje: link1 i link2.