Akcija darivanja krvi, studeni 2016.

Objavljeno 13.11.2016.
Odsjek darivatelja krvi Gradskog društva Crvenog križa Rijeka i „Klub 25“ (Klub mladih darivatelja krvi) organiziraju četvrtu ovogodišnju akciju darivanja krvi namijenjenu studentima i profesorima Sveučilišta u Rijeci. Akcija će se održati u srijedu 16. studenog 2016. godine u vremenu od 11 do 15 sati u prostoru Studentskog restorana Kampus („Akvarij“ prizemno).

Cjelovitu informaciju o ovom događaju možete preuzeti ovdje: link1 i link2.