Natječaj

Upisi na Program za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i kompetencija za upis na Diplomski sveučilišni studij Inženjerstva i fizike materijala traju do 17. srpnja 2018. Tekst natječaja je ovdje.

Desetogodišnjica Odjela

Novi doktorski studij

Popularizacija fizike

Uredovno vrijeme

Uredovno vrijeme za studente je radnim danom od 12 do 14 sati. U navedenom vremenu vrata hodnika Odjela za fiziku (prizemlje i prvi kat) bit će otključana, dok ulaz na suteren studentima nije dozvoljen. 

Djelatnici

U tablici koja slijedi možete naći osnovne podatke o djelatnicima Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci.

Napomena: U slučaju da se nalazite izvan Primorsko-goranske županije, prije broja iz stupca "Telefon" potrebno je unijeti pozivni broj +38551.

REDOVITI PROFESORI      
  Ured   Telefon   E-mail
prof. dr. sc. Predrag Dominis Prester O-114 584 605 pprester@phy.uniri.hr
prof. dr. sc. Rajka Jurdana-Šepić O-109 584 608 jurdana@phy.uniri.hr
prof. dr. sc. Zdravko Lenac O-012 584 614 zlenac@phy.uniri.hr
prof. dr. sc. Mladen Petravić O-113 584 622 mpetravic@phy.uniri.hr
       
       
IZVANREDNI PROFESORI      
  Ured Telefon E-mail
izv. prof. dr. sc. Dijana Dominis Prester O-110 584 604 dijana@phy.uniri.hr
izv. prof. dr. sc. Zoran Kaliman O-111 584 610 kaliman@phy.uniri.hr
izv. prof. dr. sc. Marin Karuza O-011 584 611 mkaruza@cmnzt.uniri.hr
izv. prof. dr. sc. Gordana Žauhar O-015 584 647 gordana.zauhar@uniri.hr
      gordana.zauhar@medri.uniri.hr
       
       
DOCENTI      
  Ured Telefon E-mail
doc. dr. sc. Gabriela Ambrožić O-013 584 632 gabriela.ambrozic@phy.uniri.hr
doc. dr. sc. Nataša Erceg O-108 584 606 nerceg@phy.uniri.hr
doc. dr. sc. Ivana Jelovica Badovinac O-115 584 607 ijelov@phy.uniri.hr
doc. dr. sc. Ivna Kavre Piltaver O-118 584 618 ivna.kavre@uniri.hr
doc. dr. sc. Darko Mekterović O-018 584 616 darko.mekterovic@phy.uniri.hr
doc. dr. sc. Saša Mićanović  O-S10 584 631 sasa.micanovic@phy.uniri.hr
doc. dr. sc. Aleš Omerzu O-112 584 634 aomerzu@phy.uniri.hr
doc. dr. sc. Robert Peter O-112 584 621 rpeter@phy.uniri.hr
doc. dr. sc. Iva Šarić O-118 584 638 iva.saric@phy.uniri.hr
doc. dr. sc. Tomislav Terzić O-S10 584 626 tterzic@phy.uniri.hr
       
       
VIŠI PREDAVAČI      
  Ured Telefon E-mail
Velimir Labinac O-S05 584 613 vlabinac@phy.uniri.hr
       
       
PREDAVAČI      
  Ured Telefon E-mail
dr. sc. Tomislav Jurkić O-S05 584 609 tjurkic@phy.uniri.hr
dr. sc. Ivana Poljančić Beljan O-115 584 623  ipoljancic@phy.uniri.hr
Klaudija Lončarić O-S13 584 615 klaudija.loncaric@phy.uniri.hr
       
       
VIŠI ASISTENTI      
  Ured Telefon E-mail
dr. sc. Maria Kolympadi Markovic O-013 584 643 maria.kolympadi@phy.uniri.hr
dr. sc. Diana Mance O-018 584 781 diana.mance@uniri.hr
dr. sc. Marina Manganaro O-S12 584 644 marina.manganaro@phy.uniri.hr
       
       
ASISTENTI      
  Ured Telefon E-mail
Marija Čargonja O-S13 584 620 mcargonja@uniri.hr
Boris Mifka O-004   boris.mifka@phy.uniri.hr
Mateo Paulišić O-S11 584 639 mateo.paulisic@phy.uniri.hr
Vedran Vujnović O-S16 584 767 vedran.vujnovic@phy.uniri.hr
Ivan Vuković O-S11 584 629 ivan.vukovic@phy.uniri.hr
       
       
STRUČNI SAVJETNICI      
  Ured Telefon E-mail
mr. sc. Mariza Sarta Deković O-014 584 624 msarta@phy.uniri.hr
       
       
ADMINISTRATORI      
  Ured Telefon E-mail
Katarina Benac O-010 584 600 katarina.benac@phy.uniri.hr
Ivana Bjedov Keleković O-014 584 780 ivana.bjedov@phy.uniri.hr
       
       
TEHNIČKO OSOBLJE      
  Ured Telefon E-mail
Dragica Dumić (tehnički suradnik) O-005 584 783 dragica.dumic@uniri.hr
Marijana Majetić (viši tehničar) O-164 584 785 marijana.majetic@uniri.hr
Mila Musulin (tehnički suradnik) O-164 584 784 mila.musulin@uniri.hr
Ljubomir Špirić (viši laborant) O-157 584 625 garavi@phy.uniri.hr
Mirjana Turina (laborant) O-157 584 627 mturina@phy.uniri.hr
       
       
NASTAVNICI U NASLOVNIM ZVANJIMA      
      E-mail
prof. dr. sc. Blaženka Melić     melic@irb.hr
prof. dr. sc. Petar Pervan     pervan@ifs.hr
prof. dr. sc. Nastjenjka Supić       supic@cim.irb.hr
prof. dr. sc. Igor Žutić     zigor@buffalo.edu
izv. prof. dr. sc. Ivica Aviani      aviani@ifs.hr
izv. prof. dr. sc. Marcelo Kovačić      marcelo@prirodoslovni.com
izv. prof. dr. sc. Hrvoje Štefančić      hrvoje.stefancic@unicath.hr
doc. dr. sc. Tatjana Ivošević     Tatjana.Ivosevic@azoo.hr
doc. dr. sc. Nikša Krstulović      niksak@ifs.hr
       
       
DJELATNICI U MIROVINI       
       
prof. dr. sc. Dubravka Kotnik-Karuza      
prof. dr. sc. Ivica Orlić      
izv. prof. dr. sc. Nada Orlić      
mr. sc. Branka Milotić      
Željka Kušić      
Razija Lonić