Uredovno vrijeme

Uredovno vrijeme za studente je radnim danom od 12 do 14 sati. U navedenom vremenu vrata hodnika Odjela za fiziku (prizemlje i prvi kat) bit će otključana, dok ulaz na suteren studentima nije dozvoljen. 

Djelatnici

U tablici koja slijedi možete naći osnovne podatke o djelatnicima Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci.

Napomena: U slučaju da se nalazite izvan Primorsko-goranske županije, prije broja iz stupca "Telefon" potrebno je unijeti pozivni broj +38551.

Ured pročelnika (izv. prof. dr. sc. Rajka Jurdana-Šepić): O-009
Telefon ureda pročelnika: 584 608

REDOVITI PROFESORI      
Ime i prezime Ured   Telefon   E-mail
prof. dr. sc. Predrag Dominis Prester O-114 584 605 pprester@phy.uniri.hr
prof. dr. sc. Zdravko Lenac O-012 584 614 zlenac@phy.uniri.hr
prof. dr. sc. Ivo Orlić O-011 584 620 ivo.orlic@uniri.hr
prof. dr. sc. Mladen Petravić O-113 584 622 mpetravic@phy.uniri.hr
       
       
IZVANREDNI PROFESORI      
Ime i prezime Ured Telefon E-mail
izv. prof. dr. sc. Dijana Dominis Prester O-110 584 604 dijana@phy.uniri.hr
izv. prof. dr. sc. Rajka Jurdana-Šepić O-109 584 608 jurdana@phy.uniri.hr
izv. prof. dr. sc. Zoran Kaliman O-111 584 610 kaliman@phy.uniri.hr
izv. prof. dr. sc. Gordana Žauhar O-015 584 647 gordana.zauhar@uniri.hr
      gordana.zauhar@medri.uniri.hr
       
DOCENTI      
Ime i prezime Ured Telefon E-mail
doc. dr. sc. Gabriela Ambrožić O-013 584 632 gabriela.ambrozic@phy.uniri.hr
doc. dr. sc. Ivana Jelovica Badovinac O-115 584 607 ijelov@phy.uniri.hr
doc. dr. sc. Nataša Erceg O-108 584 606 nerceg@phy.uniri.hr
doc. dr. sc. Marin Karuza O-118 584 611 mkaruza@cmnzt.uniri.hr
doc. dr. sc. Darko Mekterović O-005 584 616 darko.mekterovic@phy.uniri.hr
doc. dr. sc. Saša Mićanović  O-S10 584 631 sasa.micanovic@phy.uniri.hr
doc. dr. sc. Aleš Omerzu O-821 584 634 aomerzu@phy.uniri.hr
doc. dr. sc. Robert Peter O-S16 584 621 rpeter@phy.uniri.hr
doc. dr. sc. Tomislav Terzić O-S10 584 626 tterzic@phy.uniri.hr
       
       
VIŠI PREDAVAČI      
Ime i prezime Ured Telefon E-mail
Velimir Labinac O-S05 584 613 vlabinac@phy.uniri.hr
       
       
PREDAVAČI      
Ime i prezime Ured Telefon E-mail
dr. sc. Tomislav Jurkić O-S11 584 609 tjurkic@phy.uniri.hr
Ivana Poljančić Beljan O-S13 584 623  ipoljancic@phy.uniri.hr
Marijana Varašanec O-S15 584 628 mvarasanec@gmail.com
       
       
VIŠI ASISTENTI      
Ime i prezime Ured Telefon E-mail
dr. sc. Tamara Hunjak O-018 584 782 tamara.hunjak@uniri.hr
dr. sc. Ivna Kavre Piltaver O-S12 584 618 ivna.kavre@uniri.hr
dr. sc. Diana Mance O-013 584 781 diana.mance@uniri.hr
dr. sc. Iva Šarić O-S15 584 638 iva.saric@phy.uniri.hr
       
       
ASISTENTI      
Ime i prezime Ured Telefon E-mail
Marija Čargonja O-S13 584 623 mcargonja@uniri.hr
Klaudija Lončarić O-S12 584 615 kloncaric2@phy.uniri.hr
Mateo Paulišić O-S11 584 639 mateo.paulisic@phy.uniri.hr
Vedran Vujnović O-S16 584 642 vedran.vujnovic@phy.uniri.hr
       
       
STRUČNI SAVJETNICI      
Ime i prezime Ured Telefon E-mail
mr. sc. Mariza Sarta Deković O-004 584 624 msarta@phy.uniri.hr
       
       
ADMINISTRATORI      
Ime i prezime Ured Telefon E-mail
Katarina Benac O-010 584 600 katarina.benac@phy.uniri.hr
       
       
TEHNIČKO OSOBLJE      
Ime i prezime Ured Telefon E-mail
Dragica Dumić (tehnički suradnik) O-021 584 783 dragica.dumic@uniri.hr
Marijana Majetić (viši tehničar) O-164 584 785 marijana.majetic@uniri.hr
Mila Musulin (tehnički suradnik) O-164 584 784 mila.musulin@uniri.hr
Ljubomir Špirić (viši laborant) O-157 584 625 garavi@phy.uniri.hr
Mirjana Turina (laborant) O-157 584 627 mturina@phy.uniri.hr
       
       
STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE       
Ime i prezime Ured Telefon E-mail
Jelena Peranić - stručni suradnik za sveučilišne odjele (stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa)  O-014 584 635 jelena.peranic@uniri.hr
       
       
DJELATNICI U MIROVINI       
Ime i prezime      
prof. dr. sc. Dubravka Kotnik-Karuza      
izv. prof. dr. sc. Nada Orlić      
mr. sc. Branka Milotić      
Željka Kušić      
Razija Lonić