Predavanje Društva matematičara i fizičara Rijeka - 15. prosinca 2016.

Objavljeno 9. 12. 2016.
Društvo matematičara i fizičara Rijeka poziva Vas na predavanje koje će se održati u četvrtak, 15. prosinca 2016. godine u 18:30 sati, u zgradi Sveučilišnih odjela na kampusu na Trsatu (Radmile Matejčić 2), u prostoriji O-029 (prizemlje).

Predavanje pod naslovom "Orbitne matrice jako regularnih grafova" održat će dr. sc. Marija Maksimović, postdoktorandica s Odjela za matematiku Sveučilišta u Rijeci. Na predavanje su pozvani svi članovi društva te svi zainteresirani.

Sažetak predavanja nalazi se u ovdje.