Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis na Program za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i kompetencija za upis na Diplomski sveučilišni studij Inženjerstva i fizike materijala.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Natječaj za radno mjesto, travanj 2017.

Objavljeno 12. 04. 2017.
Na temelju Odluke Vijeća Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, Odjel za fiziku raspisuje Natječaj za izbor:

1. jednog nastavnika u nastavno zvanje i na radno mjesto predavača (m/ž) za znanstveno područje: Prirodnih znanosti, polje: Fizika, na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu.

Rok za podnošenje prijava s dokazima je 30 dana od objavljivanja natječaja koji je zadnji objavljen u odgovarajućim medijima.

Tekst natječaja možete preuzeti ovdje.