Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis na Program za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i kompetencija za upis na Diplomski sveučilišni studij Inženjerstva i fizike materijala.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Vijesti

Natječaji Zaklade Sveučilišta za sufinanciranje izdavačke djelatnosti i studentskih aktivnosti

Objavljeno 20. 04. 2017.
Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisala je dva natječaja dana 19. travnja 2017. godine:

1. Natječaj za sufinanciranje izdavačke djelatnosti i
  2. Natječaj za sufinanciranje studentskih aktivnosti.

Rok za podnošenje prijava je 19. svibnja 2017. godine (zaključana prijava i datum poštanskog žiga).

Prijave i prateća dokumentacija dostavljaju se putem Zakladinog e-sustava prijava (www.zaklada.uniri.hr/epp) i zemaljskom poštom (Trg braće Mažuranića 10, 51 000 Rijeka).

U slučaju nejasnoća i upita, obratite se Zakladi putem e-maila zaklada@uniri.hr.