Vijesti

Natječaji Zaklade Sveučilišta za sufinanciranje izdavačke djelatnosti i studentskih aktivnosti

Objavljeno 20. 04. 2017.
Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisala je dva natječaja dana 19. travnja 2017. godine:

1. Natječaj za sufinanciranje izdavačke djelatnosti i
  2. Natječaj za sufinanciranje studentskih aktivnosti.

Rok za podnošenje prijava je 19. svibnja 2017. godine (zaključana prijava i datum poštanskog žiga).

Prijave i prateća dokumentacija dostavljaju se putem Zakladinog e-sustava prijava (www.zaklada.uniri.hr/epp) i zemaljskom poštom (Trg braće Mažuranića 10, 51 000 Rijeka).

U slučaju nejasnoća i upita, obratite se Zakladi putem e-maila zaklada@uniri.hr.