Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Predavanje Društva matematičara i fizičara Rijeka - 18. siječnja 2018.

Objavljeno 16. 01. 2018.
Društvo matematičara i fizičara poziva Vas na predavanje koje će se održati u četvrtak, 18. siječnja 2018. godine u 18:30 sati, u zgradi Sveučilišnih odjela na kampusu na Trsatu (Radmile Matejčić 2), u prostoriji O-029 (prizemlje).
Predavanje pod naslovom "Nerazgranate reprezentacije metaplektičke grupe" održat će dr. sc. Igor Ciganović, viši asistent na Matematičkom odsjeku Prirodoslovno-matematičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Sažetak predavanja se može naći ovdje.