Erasmus natječaji 2018./2019.

Objavljeno 29. 01. 2018.
Sveučilište u Rijeci će 1. veljače 2018. raspisati Natječaj za mobilnost studenata u svrhu obavljanja stručne prakse u ak. godini 2018./2019. u okviru programa Erasmus.
Natječaj za mobilnost studenata (studijski boravak) te natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja bit će raspisani 1. ožujka 2018.
Rok za prijavu studenata za obavljanje stručne prakse je 3. travnja 2018.

Detaljne informacije o Erasmus programu, tekstovi natječaja i prijavni obrasci objavljeni su na mrežnim stranicama Sveučilišta www.uniri.hr pod rubrikom Međunarodna suradnja, Erasmus.