Natječaj za mobilnost u okviru programa Erasmus

Sveučilište u Rijeci raspisalo je tri natječaja za mobilnost u okviru programa Erasmus.

Sveučilište u Rijeci raspisalo je sljedeće natječaje za mobilnost u okviru programa Erasmus:

- Natječaj za mobilnost studenata (studijski boravak) na inozemnim visokoškolskim ustanovama u zimskom semestru ili cijeloj akademskoj godini 2011./12.

- Natječaj za mobilnost studenata (strucna praksa) u ak. godini 2011./12.

- Natjecaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. godini 2011./12.

Rok za prijavu je 1. svibnja 2011. Ovu obavijest možete preuzeti i ovdje.

Detaljne informacije o Erasmus programu, tekstovi natječaja i prijavni obrasci objavljeni su na mrežnim stranicama Sveučilišta www.uniri.hr pod rubrikom Međunarodna suradnja, Erasmus.

S poštovanjem,

Maša Šašinka, mag. oec.