Seminar Odjela za fiziku 23.11.2011.

Seminar Odjela za fiziku održat će se u srijedu 23. studenog 2011. u 12:30 sati u predavaonici 307 (Omladinska 14, Rijeka).

U srijedu 23. studenog 2011. u 12:30 sati u predavaonici 307 (Omladinska 14, Rijeka) dr. sc. Luka Mandić održat će seminar na temu:

“Analiza kemijskog stanja 3d elemenata u spojevima primjenom visokorazlučive rendgenske spektroskopije”

Sažetak seminara možete preuzeti ovdje. Seminar je otvorenog tipa i ulaz je slobodan, svi zainteresirani su dobrodošli!