Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Seminar Odjela za fiziku 23.11.2011.

Seminar Odjela za fiziku održat će se u srijedu 23. studenog 2011. u 12:30 sati u predavaonici 307 (Omladinska 14, Rijeka).

U srijedu 23. studenog 2011. u 12:30 sati u predavaonici 307 (Omladinska 14, Rijeka) dr. sc. Luka Mandić održat će seminar na temu:

“Analiza kemijskog stanja 3d elemenata u spojevima primjenom visokorazlučive rendgenske spektroskopije”

Sažetak seminara možete preuzeti ovdje. Seminar je otvorenog tipa i ulaz je slobodan, svi zainteresirani su dobrodošli!