Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

e-dan Sveučilišta u Rijeci

Sveučilište u Rijeci poziva sve nastavnike, djelatnike i studente da prisustvuju drugom po redu e-danu Sveučilišta u Rijeci koji će se održati u srijedu 08. prosinca 2010. , u Gradskoj vijećnici Grada Rijeke, Korzo 16 s početkom u 10:00 sati.

Program e-dana Sveučilišta u Rijeci možete preuzeti ovdje.