Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Studentske vijesti

Izborna sjednica Studentskog zbora Odjela za fiziku

Objavljeno 14.10.2017.
Dragi kolege,

9. listopada 2017. godine u 8:00 sati održana je izborna sjednica Studentskog zbora Odjela za fiziku, na kojoj su članovi Zbora glasali za nove predstavnike.

Jednoglasno su izabrani novi predsjednik Marko Mirosav, potredsjednica Mergime Hasani te tajnica Virnka Kisiček.

Za bilo koja pitanja ili savjete, možete se obratiti gore navedenim predstavnicima, ali i svim ostalim članovima Studentskog zbora Odjela za fiziku.