Studentske vijesti

Predbožićna humanitarna akcija

Objavljeno 18.11.2015.
Poštovani,

Pozivamo sve studente da se pridruže prikupljanju sredstava za pomoć bebama iz dječjeg doma "Ivana Brlić Mažuranić".

U Riječkoj podružnici su djeca do 3 godine i trudnice, pa im je najpotrebnija potrošna roba za bebe - vlažne maramice, pelene, kašice, kreme, baby ulja i slično. Bebama u domu je nedavno ukinuta novčana potpora za vlažne maramice i pelene, pa je svaka donacija dobro došla. Više o samom domu pronađite ovdje.

Kako je vrijeme darivanja napravite dobro djelo i pomozite malenima.

Sve donacije možete ostaviti u uredu O-157, gdje će ih preuzeti laborantica Mirjana Turina.
Stvari možete donositi zaključno sa 18.12.2015. kada će se otpremiti u dom.

Lijep pozdrav i nadam se velikom odazivu,
Marko Šegon