Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis na Program za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i kompetencija za upis na Diplomski sveučilišni studij Inženjerstva i fizike materijala.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Studentske vijesti

Predbožićna humanitarna akcija

Objavljeno 18.11.2015.
Poštovani,

Pozivamo sve studente da se pridruže prikupljanju sredstava za pomoć bebama iz dječjeg doma "Ivana Brlić Mažuranić".

U Riječkoj podružnici su djeca do 3 godine i trudnice, pa im je najpotrebnija potrošna roba za bebe - vlažne maramice, pelene, kašice, kreme, baby ulja i slično. Bebama u domu je nedavno ukinuta novčana potpora za vlažne maramice i pelene, pa je svaka donacija dobro došla. Više o samom domu pronađite ovdje.

Kako je vrijeme darivanja napravite dobro djelo i pomozite malenima.

Sve donacije možete ostaviti u uredu O-157, gdje će ih preuzeti laborantica Mirjana Turina.
Stvari možete donositi zaključno sa 18.12.2015. kada će se otpremiti u dom.

Lijep pozdrav i nadam se velikom odazivu,
Marko Šegon