Studentske vijesti

Izlet u Ljubljanu

Objavljeno 26.11.2015.
Poštovani,

Studentski Zbor organizira izlet u Ljubljanu 19.12. gdje je plan posjetiti Hišu eksperimentov i praznični sejem.

Cijena ulaznice za Hišu eksperimentov je 6€, a cijena prijevoza 80-100kn, ovisno o broju prijavljenih. Više informacija o Hiši eksperimentov možete pronaći ovdje, a nekoliko slika s prazničnog sejma uz osnovne informacije ovdje. Molim sve zainteresirane da se mailom jave Kristianu Uremoviću. (kristian.uremovic12@gmail.com)