Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Laboratorij za kvantnu i nelinearnu optiku

Zajednički Laboratorij Odjela za fiziku i Centra za mikro- i nanoznanosti i tehnologije Sveučilišta u Rijeci

Prostorija: O-S24

VODITELJ LABORATORIJA

Izv. prof. dr. sc. Marin Karuza
    e-mail: mkaruza@phy.uniri.hr

Ured: O-011
    Tel: (051) 584
     Curriculum vitae (.pdf)

SURADNICI LABORATORIJA

Vedran Vujnović

FOTOGRAFIJE

Detalj sustava za kalibraciju, Mion g-2 eksperiment, Fermilab, SAD. | Detektor za kinetičku detekciju astročestica pri mjerenju na snopu, CERN, Švicarska.
Nacrt alternativnog sustava za distribuciju svjetlosti za Mion g-2 eksperiment. | Detalj optike za rezonantne šupljine. Foto G. Orzan, INFN.
Pogled na prsten za spremanje miona u g-2 eksperimentu, Fermilab, SAD. | Luka Zurak: Ogib na pukotini.

Detalj sustava za kalibraciju, Mion g-2 eksperiment, Fermilab, SAD. Detektor za kinetičku detekciju astročestica pri mjerenju na snopu, CERN, Švicarska.
Nacrt alternativnog sustava za distribuciju svjetlosti za Mion g-2 eksperiment. Detalj optike za rezonantne šupljine. Foto G. Orzan, INFN.
Pogled na prsten za spremanje miona u g-2 eksperimentu, Fermilab, SAD. Luka Zurak: Ogib.