Dodjela nagrada Zaklade Sveučilišta u Rijeci za kalendarsku godinu 2015.

Objavljeno 16. 01. 2017.
Upravni odbor Zaklade Sveučilišta u Rijeci, a na prijedlog stručnog povjerenstva, na svojoj je 71. sjednici donio Odluku o dodjeli nagrada Zaklade za kalendarsku godinu 2015.

Nagrada Zaklade Sveučilišta u Rijeci svake se godine dodjeljuje najzaslužnijim znanstvenicima, umjetnicima i asistentima koji su iznimnim doprinosom u znanstveno-istraživačkom, umjetničkom i nastavnom radu te u javnoj djelatnosti pridonijeli razvoju znanosti i umjetnosti na Sveučilištu u Rijeci, te akademske i šire zajednice.

Ukupno je nagrađeno devet mladih znanstvenika/ica, znanstvenika/ica i umjetnika/ica te dodijeljena nagrada za životno djelo.

Svečana dodjela godišnjih nagrada Zaklade Sveučilišta u Rijeci bit će održana 24. siječnja 2017. na Rektoratu Sveučilišta – dvorana Aula Magna (Trg braće Mažuranića 10) s početkom u 11 sati.

Odluku u cijelosti, kao i obrazloženje odluke, možete pročitati ovdje.

Zaklada Sveučilišta ovim putem čestita svim nagrađenima i zahvaljuje prijaviteljima!