Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Nove web stranice Sveučilišnog savjetovališnog centra

Pokrenute su nove web stranice Sveučilišnog savjetovališnog centra.

S ciljem predstavljanja usluga koje nudi Sveučilini savjetovališni centar (SSC), ali i informiranja studenata i djelatnika Sveučilišta u Rijeci o različitim temama vezanim uz studentske probleme napravljene su stranice SSC-a na adresi www.ssc.uniri.hr.