Članovi Kolegija

prof. dr. sc. Mladen Petravić (pročelnik)
doc. dr. sc. Nataša Erceg (zamjenica pročelnika)
izv. prof. dr. sc. Dijana Dominis Prester (predstojnica Zavoda za teorijsku fiziku i astrofiziku)
doc. dr. sc. Darko Mekterović (predstojnik Zavoda za eksperimentalnu i primijenjenu fiziku)
prof. dr. sc. Predrag Dominis Prester
prof. dr. sc. Rajka Jurdana-Šepić


Planirani datumi sjednica Kolegija u ljetnom semestru 2018./2019. godine: 
 
- 6. 2. 2019. 
- 6. 3. 2019. 
- 3. 4. 2019. 
- 8. 5. 2019. 
- 5. 6. 2019.
- 3. 7. 2019.
- 4. 9. 2019.