Radionica "Ulazak u svijet superračunala - pristup i korištenje Bure"

Objavljeno 26. 1. 2024.
Sveučilište u Rijeci - Doktorska škola, Zaklada Sveučilišta u Rijeci i Centar za napredno računanje i modeliranje Sveučilišta u Rijeci organiziraju radionicu za doktorande i postdoktorande "Ulazak u svijet superračunala – pristup i korištenje Bure". Radionica će se održati 16. veljače 2024. godine u vremenu od 10:00-14:00 sati, u informatičkoj učionici Centra za napredno računanje i modeliranje (6. kat, učionica 608), Radmile Matejčić 2 (Kampus, zgrada Odjela).
Broj mjesta za radionicu je ograničen, a u slučaju povećanog interesa postoji mogućnost otvaranja dodatnog termina. Za radionicu se možete prijaviti putem prijavnog obrasca. Rok za prijave je 12. veljače 2024. godine. Za pristup koristite valjani elektronički identitet u AAI@EduHr sustavu.
Više detalja o radionici i samom superračunalu možete pronaći u letku.